İstanbul un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız Göztepe evden eve nakliyat olarak yaklaşık 12 yıldır çalışmalara devam etmektedir. Firmamız güvenli bir şekilde taşınma ve depolama hizmetleri vermektedir. Güvenli bir taşıma yapılması için öncelikle güvenilir bir firma ile çalışmak gerekir.

Peki böyle bir firma nasıl seçilir? Öncelikle kesinlikle kurumsal bir firma olması şarttır. Bundan emin olmak için websitesini ziyaret edin ve firmanın referanslarını kontrol ederek araştırmalara başlayabilirsiniz. Yeterince bilgi elde ettikten sonra rahat bir şekilde doğru firmayı bulabilirsiniz. Tüm bu bilgiler web sitesinde yer almaktadır. Göztepe evden eve nakliyat için doğru yerdesiniz. Bizimle irtibata geçerek taşınma için gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkilisi tüm sorularınızın cevabını verecektir. Hizmetler bölümümüzü tıklayarak rahatlıkla bu kısma erişebilirsiniz. Ayrıca Göztepe nakliyat olarak ofis taşıma hizmeti vermekteyiz. Kusursuz bir planlama ile sıkıntısız birşekilde eşyalarınızı yeni evinize taşınmanın garantisini veriyoruz. Peki bunu nasıl mı yapıyoruz?
Öncelikle ücretsiz ekspertiz ekibimiz evinize kadar gelip eşyalarınızı kontrol edip ne tür kapasitede bir aracın kullanılacağına karar verilir. Daha sonra gerekli yeterlikte paketleme malzemelerinin tedarik edilmesi sağlanır. Eşyalarınıza firmamız tarafından sigorta yapılır. Taşınma için randevu oluşturulur. Tüm hizmetler bittikten sonra taşınma günü ekibimiz belirlenen tarihte iş başı yapar. Tüm eşyalar ekibimiz tarafından tek tek itina ile paketlenir ve eşyalarınız taşınmaya hazır hale getirilir. Daha sonra da Göztepe evde eve nakliyat sektöründe kullanılan özel donanımlı araçlarımıza nakledilir.

Yeni evinize taşınma başlar. Nasıl diğer evinize tek tek itina ile paketleme yapıldıysa yeni eviniz de ise eşyalarınız tek tek itina ile yerlerine yerleştirilir. Tüm kurulum ve montaj işleri yapıldıktan sonra taşınma sona erer. Böylelikle sorunsuz bir taşınma olmuş olur.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Paketlemesi

göztepe evden eve nakliyatta paketleme
göztepe evden eve nakliyat paketleme 2
göztepe evden eve nakliyat paketleme 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir