Kavacık evden eve nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunan firmamız Arda nakliyat 1995 yılında kurulmuştur. Firmamız evden eve nakliyat sektöründe günümüzde kullanılan tüm teknolojik imkanları kullanarak size daha kaliteli bir hizmet vermeye devam etmektedir. Günümüzde doğru nakliyat firması seçimi yapmak, oldukça fazla firma olduğundan dolayı daha da zor hal almıştır. Bunu kolaylaştırmak için şunlara dikkat edilmelidir.

Kesinlikle köklü bir firma ile çalışmak,

Referansları sağlam olan firma

Sizlere önemli bir konunun altını çizerek belirtmek isterim ki müşteri yorumlarına dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Doğru firmayı bulduktan sonra ne yapılmalı?

Öncelikle web sitesini ziyaret edin. Firmanın kurumsal olduğundan emin olduktan sonra iletişime geçiniz. Bu iletişim için isterseniz telefon yoluyla isterseniz de canlı destek hattından yararlanabilirsiniz. Firmamız müşteri hizmetleri çağrı numarası iletişim bölümünden ulaşabilir yapmaktan istediğiniz işlemi bize info@ardanakliyat.net adresine yazabilirsiniz. Canlı destek hattımız anında siz değerli müşterilerimize hizmet verecektir. Taşınma talebinde bulunduktan sonra ekspertiz ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Bunun üzerine sizden uygun bir zamana randevu talebinde bulunur. Evinize gelip taşınacak eşyanın tespitinde bulunarak size en uygun fiyat teklifini sunmaktadır. Yapılacak hizmet hakkında bilgi verilir. Bunun üzerine anlaşma sağlandığı takdirde firmamız sizin hakkınızı resmi hale getirmek için sözleşme yapar.

Kavacık da evden eve nakliyat yaparken çektiğimiz resim;

kavacık evden eve nakliyatta çekilen resim

Bundan sonra ki aşamada ise taşınma esnasında kullanılacak malzemelerde hijyenli malzemelerin kullanılmasına özenle dikkat edilmesi gerekmektedir. Eşyalarınızı tümüyle özel ve hijyenik malzemelerle paketlenmiş hale getirilmesi sağlanır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız bulundukları yerlerden sökülerek taşınma için paketlenip taşımaya hazır hale getirilir. Daha sonra özel donanımlı kapalı kasalı özel taşıma kapasitesine sahip olan araçlarımızla yüklenir.

Bu arada size önemli bir konuda bilgi vermek durumundayım.  Yük asansör mevcut olmayan binalarda asansörlü taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Bu hizmet kullanarak eşyalarınız daha kaliteli bir şekilde taşınma gerçekleştirilir. Buradaki işlem bittikten sonra yeni evinize taşınma işlemi başlar. Eşyalarınızı özenle sizin istediğiniz yerlere tek tek ve kontrollü bir şekilde yerleştirilir. Mobilya montaj ustası mobilyalarınızın montajını yapar. Beyaz eşyalarınız ise tek tek kontrol edilip çalışır hale getirilecek şekilde kurulumu yapılır.

Tüm kurulum ve montaj sorunsuz olarak bittikten sonra taşınma gerçekleşmiş olur. Bizi seçmiş olduğunuz için teşekkürler. Arda nakliyat güvencesiyle taşınarak sizde rahat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir