Ümraniye Nakliyat firması olarak bu yazımızda sizlere Ümraniye nakliyat hakkında ayrıntıları, endişelerinizi nasıl gidereceğimizi ve Ümraniye nakliyat fiyatlarından bahsedeceğiz…

Öncelikle firmamız Arda Nakliyatın; Ümraniye nakliyat fiyatlarına paketleme ve montaj dahildir. Bu bizim standart hizmetimizdir. Bu hizmetimize beyaz eşyaların, salon takımının,çocuk odasının, yatak odasının sökülmesi ve taşıyacağımız yerde montajı dahildir.

İkinci bir hizmetimiz ise, kırılacak eşyaların ve toparlanması gereken kıyafet, süs eşyaları vs. (ufak eşyaların kolilere yerleştirilmesi) hepsinin tarafımızca hazırlanmasıdır. Bu ikinci hizmetimiz, standart hizmetin üzerine ek fiyat olarak eklenip, fiyat almanız esnasında bilgilendirilir. Aynı şekilde Ümraniye ofis taşımada da aynı prosedür uygulanmaktadır.

Ümraniye Nakliyat Paketleme ve Montaj Ayrıntıları

Ümraniye nakliyatta standart hizmetimize paketleme ve montaj dahil olduğu söyledik ve şimdi isterseniz sizlere paketleme ve montajın ayrıntılarından bahsedelim.

Salon Eşyalarının paketlenmesi

Normal standartlarda bir evin salonunda; koltuk takımı, yemek masası ve sandalyeleri, televizyon ünitesi bulunur. Biz Ümraniye nakliyat firması olarak koltuk takımının başlıklarını söküyor ve başlıklar ve koltuğu nakliyeye özel tasarlanmış olan havalı patpatlar ile tamamı kapanacak şekilde sarıyoruz.

Yemek masasının ayaklarını söküyoruz. Sandalyelerini ve masanın sökülen gövdesini ayrı ayrı havalı patpatlara sarıp bantlayarak paketliyoruz.

Televizyon ünitesinin sökümünü şöyle yapıyoruz. Alt tabanı hariç tamamını söküp alt tabanını patpatlar ile sarıyoruz. Televizyonu ise televizyon için diğer patpatlara göre daha kalın bir patpat ile sarılır.

Sehpa ve berjer benzeri diğer ürünlerde aynı şekilde havalı patpatlar ile sarılır.

Mutfak Eşyalarının Paketlenmesi

Mutfağınızda bulunan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyaların tamamının bağlantılarını söküyoruz ve havalı patpatlar ile sarıyoruz. Yeni gideceğiniz yaşam alanınızda da patpatları açıp bu beyaz eşyaları tekrar bağlıyoruz.

Çocuk Odasının Paketlenmesi

Çocuk odalarında genelde bulunan eşyalar; orta düzey(2 kaplı veya 3 kapılı) kıyafet dolabı, yatak ve çalışma masası bulunur.

Kıyafet dolabı de-monte edilerek diğer tarafta da aynı şekilde montajı yapılır. Yatak , baza ve başlığı sökülüp havalı patpatlara sarılarak nakliyatı yapıldıktan sonra aynı eski halindeki gibi kurulur.

Çalışma masaları ise genellikle iki parça halinde sökülebilir. Bizde iki parça halinde söküp diğer tarafta aynı şekilde kuruyoruz.

Yatak Odasının De-monte ve Montesi

Yatak odasında bulunan bazalar, başlıklar, yatak sökülerek streç ve havalı patpatlar ile sarılır. Komodinler ve şifoniyer gibi diğer ürünler ise direk havalı patpatlara sarılır.

Yatak odasındaki dolap ise kapıları ve diğer tüm parçaları de-monte edilir. Kapılar ve çizilmemesi için diğer parçalar dikkatle sarılır. Yeni taşınacağınız yerde de patpatlardan  sökülerek dolap kurulur. Yatak ve diğer malzemelerden de patpatlar sökülür ve eski halindeki gibi nereye isterseniz oraya kurulur.

Ümraniye Nakliyat için Özel Araçlarımız

Paketlemeden ve montajdan bahsettik şimdi de nakliyat için özel tasarlanmış olan araçlarımızdan söz edelim.

Özel araç dememizin sebebi; dışı alüminyum kaplama içi ise özel köpükler ile ve taban kısmı ise suntalar ile kaplanarak yapılmış olmasıdır. Bu şekilde yaptırmamızın amacı ise tamamıyla eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi içindir.

Ümraniye Nakliyat Fiyatları

Öncelikle fiyatlarımız hakkında en başta söylemiz gereken şey, anlaşılan şartlara uygun verilen fiyatlara sonradan asla fark olmaz. Bizim için kesinlikle etik olmayan bir harekettir.

Yalnız bu konuda bazen müşterilerimiz yanlış bilgiler verebiliyor. Bu durumlarda ise başlamadan önce gerekli bilgiler verilerek nakliyat işlemine başlarız. Bunun dışında nakliyata başlayıp işin yarısında veya sonunda fark talebinde asla bulunmayız.

Ümraniye Nakliyat Fiyat Aralığımız

Ümraniye Nakliyat ta paketleme ve montaj dahil bir şekilde taşıma fiyat aralığımız Anadolu yakası ve Avrupa yakası olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun sebebi ise zorunlu 3. köprü geçişinden dolayı köprü maliyeti ve fazladan km yapılmasıdır.

Anadolu yakası fiyat aralığımız ile Avrupa yakası fiyat aralığımız arasında 300 ₺ fiyat farkı olmaktadır.

Anadolu yakasındaki tüm İstanbul semtlerinde fiyat aralığımız 3 faktöre göre değişmektedir. Bunlar şöyledir;

  1. Kat oranları (3. kattan sonrası standardın üzerinde fiyat eklenir veya dış cephe asansörü getirilir.
  2. Oda sayısı ve eşya oranı (1+1+, 2+1, 3+1, yada villa tipi )
  3. Yazımızın en başında da bahsettiğimiz eşya toparlanması (firmamız ufak eşyalarınız, kırılacaklar , kıyafetler ve süs eşyaları gibi şeyleri toparlarsa 300 ₺ fiyat farkı olur.

Fiyatlarımız 700 ₺ ile 1500 ₺ arasında değişmektedir.

Daha ayrıntılı fiyat bilgisi bize ulaştıktan sonra verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir